Sobota 22.09.2018

Witamy na stronie Naszego Przedszkola

W imieniu Grona Pedagogicznego zachęcamy do częstego odwiedzania Naszej strony internetowej.

• Olszewo-Borki 13.09.2018r.

Informacja dla Rodziców

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Olszewie-Borkach zaprasza Rodziców  z trójek grupowych dnia 18.09.2018r. na godzinę 16:00 na zebranie organizacyjne.

Porządek zebrania:

1. Powitanie przedstawicieli trójek grupowych.
    2. Podziękowanie przewodniczącej Rady Rodziców za pracę w ubiegłym roku szkolnym.
    3. Przekazanie trójkom grupowym informacji dotyczących pracy Rady Rodziców w Roku szkolnym 2017/2018 przez uprzednią przewodniczącą.
    4. Om
  • Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców z grupy „Muchomorki” na spotkanie organizacyjne o godzinie 15.30 oraz ognisko integracyjne w dniu 14.09.2018r. (piątek) o godz. 16.00.

Wychowawczynie grupy

•  - Obrazek 1

• Szanowni Rodzice

z wielką radością czekamy na naszych wychowanków tych obecnych i tych, którzy we wrześniu po raz pierwszy przekroczą progi naszego przedszkola.

Uprzejmie informujemy, że uroczystość rozpoczęcia roku przedszkolnego 2018/2019 odbędzie się 1 września 2018 r. o godz. 9.00 przed budynkiem Przedszkola (w razie niepogody uroczystość będzie przeniesiona na salę gimnastyczną w Szkole Podstawowej).

Serdecznie zapraszamy.

•                                                                                                                                                 Olszewo-Borki 31.07.2018r.

Szanowni Rodzice,

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Olszewie-Borkach informuje, że opłat za przedszkole od 01 sierpnia 2018r. będzie można dokonywać w sekretariacie przedszkola, bądź na nowy rachunek bankowy:

Przedszkole Samorządowe w Olszewie-Borkach
    ul. 3 Maja 3 , 07-415 Olszewo-Borki
    Bank Spółdzielczy w Ostrołęce
    nr: 62 8922 0009 0000 0361 2000 0870

• Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Olszewie-Borkach, ul. 3-go Maja 3, tel. 29 7613147, przedszkole@olszewo-borki.pl od 1 września 2018 r. zatrudni

nauczycieli wychowania przedszkolnego w pełnym wymiarze godzin

-wakat

-zastępstwo

Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz własnoręcznie podpisanym oświadczeniem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)w sekretariacie Przedszkola Samorządowego w Olszewie-Borkach, ul. 3-go Maja 3 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00 do dn. 10.08.2018 r.

• ADAPTACJA

Serdecznie zapraszamy  nowo przyjęte dzieci wraz z rodzicami na program adaptacyjny, który odbędzie się w dniach 29-30.08,2018 w godz. 9.00-12.00.

• POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS…

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 20 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Rodzice, którzy uczestniczyli w zakończeniu roku szkolonego zobaczyli swoje pociechy tańczące, recytujące i śpiewające, nagradzając je gromkimi brawami. Starszaków z grup „Muchomorki” i „Zajączki” pożegnała grupa „Biedronki”.
    Były także dyplomy i prezenty dla przedszkolaków oraz podziękowania, dla kadry z przedszkola i rodziców.

• Turniej sportowy „Sporty Świata”

W dniu 15.06.2018r. w naszej przedszkolu odbył się Turniej sportowy pod hasłem „Sporty Świata”. Do udziału zaprosiliśmy dzieci z rodzicami. Podczas całej imprezy panowała gorąca, sportowa atmosfera jak na prawdziwych igrzyskach. Na zakończenie turnieju pani dyrektor  Teresa Mierzejewska wręczyła dzieciom dyplomy, medale i puchary. Tym miłym akcentem wraz z podziękowaniami dla wychowawców i dzieci za wspólne sportowe emocje oraz wspaniałą atmosferę zakończyliśmy turniej sportowy.

Turniej sportowy odbył się w ramach realizacji zadania publicznego wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej. Turniej sportowy był inicjatywą Stowarzyszenia „Razem Łatwiej” z Olszewa – Borek przy współpracy z Przedszkolem Samorządowym.

• Przedszkole Samorządowe w Olszewie-Borkach
    07-415 Olszewo-Borki