Nawigacja

Nawigacja

  Nasze przedszkole

   

   

   

  Nazwa Szkoły Rok założenia

  Dane teleadresowe, e-mail

  Nazwisko dyrektora Liczba oddziałów Liczba dzieci Czas pracy
  Przedszkole Samorządowe w Olszewie-Borkach 1.03.1975r

  07-415 Olszewo-Borki
  ul. 3 Maja 3

  mgr Teresa Mierzejewska 5 122 7.00-17.00


   

  Przedszkole Samorządowe w Olszewie-Borkach istnieje od 1.03.1975r.. Najpierw mieściło się w  wynajmowanych budynkach. 15 lutego 1998 przeniosło się do budynku, którego nie wybudowano od podstaw, ale przeprowadzono prace adaptacyjne nieruchomości, której właścicielem była Gminna Spółdzielnia. Budynek mieści się przy ulicy 3 Maja 3, w pobliżu małego lasu i szkoły podstawowej. W budynku przedszkola znajdują się następujące pomieszczenia: pięć przestronnych sal z łazienkami, prysznicem i pomieszczeniami na pomoce dydaktyczne, jadalnia, pokój dyrektora, pokój nauczycielski, pokój intendenta oraz duże podzielone na kilka pomieszczeń, dobrze wyposażone zaplecze kuchenne. Na terenie przedszkola znajduje się zagospodarowany plac zabaw dla dzieci, który otoczony jest zielenią i laskiem sosnowym z estradą.
  Sale są dobrze wyposażone w pomoce dydaktyczne i środki audiowizualne. Mają ładne, funkcjonalne meble, na których znajduje się bardzo dużo atrakcyjnych zabawek
   

  Od lat przedszkole przystępuje do licznych konkursów: ogólnopolskich, regionalnych i gminnych, odnosząc duże sukcesy. Placówka bierze czynny udział w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.  Nasze przedszkole jest przyjazne dzieciom, twórcze i otwarte na środowiska.

  Aktualności

  Kontakt

  • Przedszkole Samorządowe w Olszewie-Borkach
   07-415 Olszewo-Borki
   ul.3 Maja 3
  • (+48) 29 761 31 47

  Galeria zdjęć